TOKİ’de hijyen

TOKİ’de hijyen
24.03.2020
A+
A-

TOKİ Fırınlarsırtı Yönetimi, 8 site, 50 bloktan oluşan ve 787 haneye hizmet verdiği konutlarda Koronavirüsüne karşı tedbir amaçlı hijyen çalışmasını rutin olarak sürdürürken dezenfekte işlemini de profesyonel bir firmaya yaptırdı. TOKİ Fırınlarsırtı Yönetimi; Edirne Merkez Fırınlarsırtı 2.etap 1.kısım toplu konutları, Edirne Merkez Fırınlarsırtı 2.etap 2.kısım toplu konutları, Edirne Merkez Fırınlarsırtı 3.etap 1.kısım toplu konutları, Edirne Merkez Fırınlarsırtı 3.etap 2.kısım toplu konutları, Edirne Merkez Fırınlarsırtı 3.etap 3.kısım toplu konutları, Fırınlarsırtı 1.kısım 51 konut toplu konutları, Fırınlarsırtı 2.kısım 47 konut toplu konutları, Fırınlarsırtı 3.kısım 39 konut toplu konutlarına hizmetini sürdürüyor.

            Yönetim Koronavirüsüne karşı tedbir amaçlı hiyen ve temizlik çalışmasını rutin olarak sürdürüyor. TOKİ Fırınlarsırtı Site Yönetimi, konuyla ilgili açıklamasında, konut sakinlerinin gönlünün rahat olmasını istedi ve şu ifadelere yer verdi:

            “787 haneye hizmet veriyoruz. Toplamda 8 site 50 bloktan oluşan konutlarımızda dünya ve ülke genelİnde yaşanan Koronavirüs salgını nedeniyle yönetim olarak hergün personellerimiz tarafından tüm bloklarımızın blok giriş kapıları ve merdiven korkulukları kısacası temasta bulunulabilecek tüm kısımları çamaşır suyu ile temizlenmekte. Bunun yanı sıra rutin blok temizliklerimizde devam ediyor. Ayrıca tüm bloklarımızda profesyonel firma tarafından dezenfekte işlemi yapıldı. Bizler yönetim kadrosu olarak üzerimize düşen tüm görevleri layıkıyla yerine getirmeye özen gösteriyoruz.

            Bununla birlikte herkesin şahsi temizliklerine özen göstermelerini ve üzerine düşen hijyen görevlerini yerine getirmelerini rica ediyoruz.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.