TSO’dan depremzedelere yardımlar yola çıktı…

TSO’dan depremzedelere yardımlar yola çıktı…

KIRKLARELİ’nin Babaeski İlçesi’nde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu tarafında, Elazığ ve Malatya’da ki depremzede vatandaşlar için toplanan yardımlar Elazığ’da ki AFAD Koordinasyon Merkezine ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Malatya ve Elazığ’ın Sivrice İlçesi’nde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından AFAD üzerinden, depremzedelere destek olmak için başlatılan yardımlar ülke genelinde bütün hızıyla devam ediyor.

Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sebahattin Öner, toplanan yardımlar ile ilgili yaptığı açıklamada; “TOBB öncülüğünde Odamız tarafından Elazığ ve Malatya’da ki depremzede vatandaşlarımız için Gıda, giyim, temizlik ve ısınma ihtiyaçlarını karşılamak üzere kısa zamanda üyelerimiz ve halkımız tarafından Odamıza gönderilen malzemeler depremzede vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere bugün Elazığ’ da ki AFAD Koordinasyon Merkezine ulaştırılmak üzere yola çıkmıştır. Meydana gelen depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı, yaralılara ise acil şifalar dileriz. Desteklerini esirgemeyen tüm üyelerimize ve halkımıza da teşekkür ederiz.” dedi.

Haber: Metin KARAKUŞ/BABAESKİ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.