TurkZ, “Türk Milletinin Kara, Deniz ve Havadaki gücünü sanalda da göstereceğiz!”

TurkZ, “Türk Milletinin Kara, Deniz ve Havadaki gücünü sanalda da göstereceğiz!”
25.05.2020
A+
A-

2007 yılında gönüllülerden oluşan bir grup tarafından kurulan TurkZ adlı Hack grubu ülkemize, bayrağımıza ve değerlerimize karşı olanlarla mücadelesini her ortamda sürdürmeye devam ediyor.

TurkZ yaptığı açıklamada, “Twitter’da vb Sosyal medya mecralarında faaliyet gösteren “İsimsizler” diye adlandırılan provokatör eylemi kınıyor, lanetliyoruz ve terörün her hali ile savaşacağımızı buradan dünyaya ilan ediyoruz!”dedi.Turkz Grup yaptığı yazılı açıklamada, “Bizler TurkZ adlı hack grubuyuz temellerimiz 2007 yılında atılmış olup günümüzde yüce Türk Milletine hizmet etmekteyiz.Hiç bir kurum ve kuruluş ile bağlantımız bulunmamaktadır.Gönüllü olarak yüce Türk Milletine hizmet etmek siber saldırı ve savunma konusunda milletimize katkı sağlamak için bir araya gelip TurkZ adlı grubu kurduk. 19 Mayıs merasimi ile ülkemize saldırı faaliyetlerinde bulunan yüzlerce siteyi hackledik ve faaliyetlerimiz aralıksız devam etmektedir.

Hedefimiz Türk İslam düşmanı olan sitelerdir, Hedefimiz zulmedenlerdir! Hedefimiz haksızlık edenlerdir! Hedefimiz Türkün gücünü siber aleme duyurmaktır. Twitter’da vb Sosyal medya mecralarında faaliyet gösteren “İsimsizler” diye adlandırılan provokatör eylemi kınıyor lanetliyoruz ve terörün her hali ile savaşacağımızı buradan dünyaya ilan ediyoruz!Hacklediğimiz sitelerde Türk bayrağı bulundurmaktayız onlara yazılı ve görsel mesaj vermekteyiz. Bu Yaptığımız faaliyetler daha önce Yerel Basın ve Sosyal medyada yer aldı ve bizim için özel anlamlı olan her gün için zulmedenlere Türk bayrağını, salayı göstermeye dinletmeye yemin ettik! daha önce yerel basın üzerinden 150’ye aşkın Haber sitelerinde yer aldık.TurkZ Grup olarak Türk Milleti üzerinde hedef göstermeksizin oynanan oyunlara örf ve adetlerimizde yapılmaya çalışılan deformasyona ve dini inancımıza karşı yapılan saldırılara karşı siber savunma sağlamayı vizyon haline getirmeye devam edeceğiz.Bizler kuruluşumuzdan bu zaman kadar olan süreçte belirlemiş olduğumuz misyondan taviz vermedik vermeyeceğiz!Bizler bugüne kadar Türk-İslam karşıtı 10’binden fazla site hackledik. Bizler zulme göz yummayanlarız, bizler bir karşılık beklemeden sadece yüreğimizde vatan sevgisi ve damarımızdaki asil kan ile siber alemde ülkemizi temsil ediyoruz.Bizler TurkZ grup olarak  gece gündüz bilmeden yılmadan yorulmadan namerdin karşısında dimdik duracağız! yüreğimizdeki iman, gönlümüzdeki vatan sevgisi ile zalimlere hadlerini bildireceğiz! Türk Milleti’nin kara da deniz de ve havadaki gücünü sanalda da göstereceğiz!”dedi.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.