Ü.O. Genel Başkanı Dr. Ateş Edirne’de

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş Edirne’ye Gelerek Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanlığını ziyaret etti. Burada Ülkücülere Konuşan Ateş ardından Edirne turu yaptı.

Başkan Ateş, Ülkü Ocakları Edirne il Başkanlığında Şu Konuşmayı Yaptı ;  “Ülkü Ocakları dergimizin son sayısında işlediğimiz konu; kalkınma konusu. Lütfen titizlikle okuyun, inceleyin arkadaşlar. Bizim Ülkü Ocakları olacak 3 tane basılan eserimiz vardır. Bunlardan bir tanesi 50 yıldır çıkan “Ülkü Ocakları Dergisidir”, zaman zaman ismi değişmiştir ama 50 yıldır yayın hayatına devam eden, fikrimize yön veren, beslenme kaynağımız olan bir dergidir Ülkü Ocakları Dergisi. Bu dergiyi titizlikle takip etmenizi, okumanızı, arkadaşlarınıza okutmanızı, okuduklarınızı da anlatmanızı arzu ediyor, istiyoruz arkadaşlar” şeklinde konuştu.

Başkan Ateş, Ülkü Ocaklarının ziyareti sonrası Edirne’yi gezdi.

Edirne gezisinde Meriç Köprüsü,Av Köşkü, Sağlık Müzesi, Askeri Hastanesi Şehitliği, Selimiye Camii,Eski Camii, Hasan Sezai Hazretleri Türbesine uğrayan Ateş, Son olarak Kırkpınar’ın yapılacağı Sarayiçi bölgesine giderek incelemelerde bulundu.

Tarihi Kırkpınar Güreşleri Başta Edirne’ mizi ve Vatanımıza Milletimize Hayırlı Olmasını Temenni Ediyorum diyen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş , Kırkpınar Ermeydanını ziyaret ederek ‘ 658. Tarihi Kırkpınar Güreşleri Başta Edirne’mize ve Vatanımıza, Milletimize Hayırlı Olmasını Temenni Ediyorum ‘ dedi.

 

 

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.