Vali Canalp ve Milletvekili Aksal, Rektör Tabakoğlu’na “Hayırlı Olsun” Ziyaretinde Bulundular

Vali Canalp ve Milletvekili Aksal, Rektör Tabakoğlu’na “Hayırlı Olsun” Ziyaretinde Bulundular
09.09.2020
A+
A-

Edirne Valisi Ekrem Canalp, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunarak yeni dönemde başarılar diledi. Vali Ekrem Canalp ve Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, iki kurum arasındaki iş birliği ve koordinasyonun önümüzdeki dönemde güçlenerek devam edeceğini, ortak projelerle Edirne’ye, bölgeye ve Balkanlara her anlamda daha da fazla katkı sağlamaya devam edeceklerini ifade etti.

Ziyaretin ardından Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Edirne Valisi Ekrem Canalp’e, Edirne Vilayeti’nin Balkan Savaşları öncesine tarihlenen bir haritasını hediye etti.

EDİRNE MİLLETVEKİLİ FATMA AKSAL’DA REKTÖR TABAKOĞLU’NU ZİYARET ETTİ.

Ayrıca Edirne Milletvekili, AK Parti MKYK Üyesi ve TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Dr. Fatma Aksal, Havsa Belediye Başkanı Avukat Aydın Balkan ve AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanı Önder Özcan, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Milletvekili Dr. Fatma Aksal, Trakya Üniversitesi’nin bölge ve Balkanlar için önemli bir misyon üstlendiğini ve bu misyon doğrultusunda hem yurt içinde hem de yurt dışında çok önemli ve başarılı çalışmalara imza attığını belirterek Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na yeni dönem için başarı dileklerinde bulundu. Dr. Fatma Aksal, Trakya Üniversitesi’ne her konuda desteğe hazır olduklarını, iş birliklerinin önümüzdeki dönemde güçlenerek devam edeceğini sözlerine ekledi.Havsa Belediye Başkanı Avukat Aydın Balkan ise yerel yönetimler olarak Trakya Üniversitesi ile güçlü bir bağları olduğunu, önümüzdeki dönemde üniversitenin imkânları ve bilgi birikiminden yararlanarak yeni projeler geliştireceklerini belirterek, hayırlı olsun dileklerini sundu.

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Trakya Üniversitesi’nin, tüm paydaşlarının destek ve katkılarıyla birlikte, Edirne’yi ve bölgeyi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğini söyledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.