Yazgan’ların ‘Kaya’ Bebek Sevinci

Yazgan’ların  ‘Kaya’ Bebek Sevinci
02.01.2020
A+
A-

Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi, Vatandaş Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Edirne Belediye Meclis Üyesi Baran Yazgan ile Güliz Yazgan çiftlerinin,‘Kaya’ ismini verdikleri erkek bebekleri, Özel Trakya Hastanesi’nde hayata merhaba dedi.

Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi, Vatandaş Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Edirne Belediyesi Meclis Üyesi Baran Yazgan ile eşi Güliz Üzel Yazgan 2 Ocak tarihinde bir erkek bebek sahibi oldu. Çift, Özel Trakya Hastanesi’nde Op. Doktor Aydın Kaya’nın ellerinde dünyaya gelen bebeklerine Kaya Yazgan ismini verdi.

Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan ile eşi Elif Yazgan’ın oğulları Baran Yazgan ve Celil Üzel ile Güler Üzel’in kızları Güliz Üzel Yazgan’ın bebekleri, Özel Trakya Hastanesi’nde 3 kilo 560  gram olarak Dünya’ya geldi. Baran- Güliz Yazgan çifti, anne-baba olmanın heyecanını yaşarken, Orhan Yazgan ve Celil Üzel dede olmanın, Elif Yazgan babaanne, Güler Üzel ise anneanne olmanın heyecanını yaşadı.

EDİRNE POSTASI  Gazetesi ailesi olarak, Kaya Bebeğe sağlıklı uzun ömürler diler, Güliz- Baran Yazgan çiftini tebrik ederiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.