Ak Parti Gazetecilerle birlikte

Ak Parti Gazetecilerle birlikte
11.01.2020
A+
A-

Lalezar restorantta  öğle yemeğinde gazetecilerle bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Belgin İba, gazetecilerin toplumun kulağı ve gözü olduğunu söyleyen Başkan İba, tüm gazetecileri tebrik ederek çalışma hayatında başarılar diledi.

“BASIN MENSUPLARIMIZ HER DAİ M GÖREVE HAZIRDIR” Basının halkın tarafsız, eksiksiz ve doğru bir şekilde bilgilendirilmesinde kilit rol oynadığını belirten İba, “Halkımızın tarafsız, eksiksiz ve doğru bir şekilde bilgilendirilmesinde kilit rol oynayan basınımızın değerli emekçileri gününüzü tebrik ediyorum.

Günümüzde iletişim teknolojilerinin hızla gelişmesi ile taşıdığı değer ve önemi gittikçe artan basın; halkın haber alma, kamuoyu oluşturma ve ifade özgürlüğünün güvencesidir. Son derece önemli olan bu görevi fedakârca yapan basın mensuplarımız toplumumuzun duyan kulağı ve gören gözüdür.

Her şartta kamu yararını gözeterek objektif bir anlayışla Edirne’mizin gerçeklerine ve milli değerlere duyarlı olarak gece gündüz, yaz kış demeden zor şartlar altında mesleğini icra eden basın mensuplarımız işlerinin doğası gereği her daim göreve hazır çalışmaktadır.

Mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden, Edirne’mizdeki basın sektöründe hizmet veren basın çalışanlarının ve tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, hayatını kaybeden basın mensuplarımıza Allah’tan rahmet diliyor ve tüm basın mensuplarına görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.