Ak Parti Merkez Delege Seçimini Yaptı…

Ak Parti Merkez Delege Seçimini Yaptı…
21.12.2019
A+
A-

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 7. Olağan Kongresi kapsamında Edirne’de merkez mahalle ve köy delege seçimini gerçekleştirdi.İlçe merkez mahalleleri için saat 10.00 ile 18.00 saatleri arasında yapılan delege seçimleri Edirne AK Parti il binasında gerçekleştirildi.

Merkez, mahallede 18 bin üyenin bulunduğu AK Parti, delege seçimleri için sandığa gitti. Toplam 24 mahallede 400 delege seçimi için oy kullanıldı. Cumartesi günü saat 10.00’da başlayan seçimlerde İl Başkanı Belgin İba’da oyunu kullandı.AK Parti 7’inci olağan kongre süreci kapsamında Cumartesi günü merkez mahalle delege seçimlerini gerçekleştirdiklerini, Pazar günüsü ise köy delege seçimlerini yapacaklarını dile getiren AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, “Sabah saat 10.00’dan akşam 18.00’a kadar merkez mahalle delege seçimini gerçekleştirdik.” şeklinde konuştu.

EDİRNE’DE TÜM ÜYELERİMİZİ DAVET ETTİK

Merkez olarak toplam 24 mahalledeki 18 bin üyeye gerek sms gerekse sosyal medya üzerinden delege seçimine oy kullanması için bilgilendirme mesajı yolladıklarını ifade eden İba, “Mahalle delege seçimlerimizde katılım gayet güzel. Şubat ayında ilçe kongrelerimiz başlıyor. Haziran-Temmuz ayına kadar ilçe kongrelerimizi bitirmeyi hedefliyoruz. Daha sonrasında ise il kongremizi gerçekleştireceğiz” dedi.AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba yapılan seçimlerin Edirne’ye hayırlı olması temennisinde bulundu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.