Becan, “Doğalgaz Çalışmaları Başladı”

Becan, “Doğalgaz Çalışmaları Başladı”
01.11.2019
A+
A-

Uzunköprü  belediye başkanı Özlem Becan, Cumhuriyet mahallesinde  ilk kazması vurulan doğalgaz çalışmalarını yerinde inceleyerek Gazdaş ekiplerinden çalışmalara ilişkin bilgiler aldı.

Başkan Becan; “Uzunköprü’nün doğalgaza kavuşmasına sayılı günler kaldığına vurgu yaparak, Uzunköprülülere verdikleri sözü yerine getirmenin haklı gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Becan incelemelerinin ardından : “İlçemizi geleceğe taşımak adına ve daha yaşanılabilir bir Uzunköprü için tasarladığımız projeleri hayata geçirmeye bir bir devam ediyoruz.Doğalgaz ilçemize hayırlı olsun. Çalışmalarımıza Cumhuriyet mahallemizde başladık, en kısa süre içerisinde halkımız doğalgaza kavuşacak. Bu anlamda bizlere desteklerinden dolayı GAZDAŞ Trakya Bölge Müdürü Tamer Akaslan ve  Edirne GAZDAŞ  Müdürü Cumhur Pekdemir başta olmak üzere en ivedi şekilde çalışmalarını sürdüren ekiplerine teşekkürlerimi sunuyorum. Önümüzdeki günlerde Uzunköprü’nün kızı ile herşey daha da güzel olacak” şeklinde konuştu.

Ekiplere çalışmalarında kolaylıklar dileyen belediye Başkanımız Özlem Becan, mahalle sakinleri ile de bir süre sohbet etti. Vatandaşlar Becan’a doğalgaz ile çalışmalarının başlamasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.