Büyükmandıra’ya Vakumlu Yol Süpürme Aracı…

Büyükmandıra’ya Vakumlu Yol Süpürme Aracı…
12.06.2020
A+
A-

KIRKLARELİ’nin Babaeski İlçesi’ne bağlı Büyükmandıra Beldesi Belediye Başkanlığı’na, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan, 1 adet “Vakumlu Yol Süpürme Aracı” hibe edildi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, 31 Mart 2019 tarihinde AK Parti’den Belediye Başkanı seçilen Ersan Çölgeçen’in seçim vaatlerinde verdiği sözlerden biri olan, Vakumlu Yol Süpürme Aracı talebini Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan, hibe yolu ile alarak, Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü hizmetine teslim etti.

AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, Babaeski İlçe Başkanı Fatih Yağcı, Belediye Başkanı Ersan Çölgeçen ve Belediye Personelinin katılımı ile gerçekleşen törende, belediye önünde dualar eşliğinde kurban kesilerek teslim alınan 1 adet Vakumlu Yol Süpürme Aracı, Büyükmandıra Beldesi Merkezi’nde ve Atatürk Caddesi’nde hizmet verecek.

Ayni zamanda; AK Partili Alpullu Beldesi Belediye Başkanlığı’ndan sonra, Büyükmandıra Beldesi Belediye Başkanlığı’nın da Doğalgaz Projesi’nin onaylandığı müjdesini veren Belediye Başkanı Ersan Çölgeçen, yaptığı açıklamada; “Çok değerli Vekilimiz Selahattin Minsolmaz’ın girişimleri ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızca hibe edilen vakumlu yol süpürme aracımız ve doğalgaz projemiz beldemize hayırlı uğurlu olsun inşallah. Bu süreçte ayrıca bizlere destek veren ve katkı sunan İl Başkanımız Alper Çiler ve İlçe Başkanımız Fatih Yağcı’ya da çok teşekkür ediyorum. Birlikte çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yerel seçim çalışmalarımızda verdiğimiz sözleri de tek tek yerine getiriyoruz çünkü bizim Sevdamız Büyükmandıramız içindir” dedi.Haber: Metin KARAKUŞ/BABAESKİ

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.