CHP Kırklareli Sivil Toplum Kuruluşlarına Ziyaret

CHP Kırklareli Sivil Toplum Kuruluşlarına Ziyaret
04.06.2020
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli İl Başkanı Alaaddin Güncer, Merkez İlçe Başkanı Özgür Uygul, Kadın Kolları İl -İlçe Başkanları ve İl Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Kırklareli il merkezinde bulunan sivil toplum kuruluşlarına ziyarette bulundu.

CHP’nin STK ziyaretleri 3 Haziran Çarşamba günü saat: 10.00’da Kırklareli Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile başladı. Gün boyu süren ziyaretlerde Ticaret Odası, Köy Muhtarları Derneği, Kırklareli Ziraat Odası, Kırklareli Kent Konseyi, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ziyaretleri ile devam edildi.

CHP heyeti günün son nezaket ziyaretini saat: 16.00 Damızlık Küçükbaş Yetiştiriciliği’ ne gerçekleştirdi.Gerçekleşen ziyaretlerle ilgili açıklamada bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli İl Başkanı Alaaddin Güncer şunları söyledi.

“23 Şubat 2020 tarihinde gerçekleşen il kongremizden çok kısa bir süre sonra tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını ile karşı karşıya kaldık. Bu nedenle toplantıların ve ziyaretlerin gerçekleşmesinin mümkün olmadığı bir dönem yaşadık. Daha önceden ziyaret etmeyi planladığımız çok değerli sivil toplum kuruluşlarımıza olan ziyaretlerimizi yeni normalleşme süreci olan 1 Haziran 2020 sonrasında yeniden planladık ve 3 Haziran Çarşamba günü müsait olan sivil toplum kuruluşlarımızı ziyarette bulunduk. Tabi ki bu ziyaretlerimizi yetkililerin uyarılarını dikkate alarak maske, sosyal mesafe ve kişisel hijyen kurallarına uyarak gerçekleştirdik. Sivil toplum kuruluşlarımız toplumumuz açısından çok önem arz etmektedir. Cumhuriyet Halk Partisi olarak biz,  her zaman STK’larımızın yanındayız. Birlik, beraberlik ve dayanışmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız olduğu bu dönemde daha çok bir araya gelmeli ve birbirimizle daha çok fikir alışverişinde bulunmalıyız.  Nezaket ziyaretlerimizin ilkini gerçekleştirdiğimiz bugünde bizleri misafir eden tüm STK’larımızın başkan ve yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür ederim. Bugün itibariye başlatmış olduğumuz ziyaretlerimize devam edeceğiz” dedi.

Ziyaretlerde koronavirüs salgını, Kırklareli ve Trakya bölgesinin güncel konuları görüşüldü. Gün boyunca süren ziyaretlerde koronavirüs salgını pandemisi nedeniyle maske kullanımı ve sosyal mesafe tedbirlerine özen gösterildi. Haber: Metin KARAKUŞ/KIRKLARELİ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.