Cingöz’den Vali Canalp’e Teşekkür

Cingöz’den Vali  Canalp’e Teşekkür
16.04.2020
A+
A-

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Cingöz “Çin’de başlayarak tüm dünyaya hızla yayılan ve ülkemizde de tespit edilen korona virüsü sebebi ile birçok meslek grubuna dahil olan esnaf ve sanatkarlarımız oldukça zor günler geçiriyor.” Dedi.

Edirne ESOB Başkanı Kemal Cingöz “Birçok esnaf ve sanatkarımız salgının yayılmasını engellemek amacıyla işyerlerini kapattı. Bakkal, sanayi esnafı, marangoz, taksici gibi faaliyetlerine devam eden esnaflarımızda sağlık açısından çok önemli olan maske v.b. güvenlik önlemlerini dikkat ederek çalışıyorlar. Esnaflarımız maske temininde zaman zaman sıkıntı yaşamaktaydılar. Ancak sayın Valimiz Ekrem CANALP’in başlattığı çalışmalar ile üretilen maskeler imdadımıza yetişti. Sayın Valimiz öncülüğünde Edirne Valiliği tarafından hazırlanan 5000 adet maske öncelikle faaliyette olan esnaf ve sanatkarlarımıza dağıtılmak üzere Birliğimize teslim edildi. Bizde Edirne ESOB olarak ilgili odalarımıza üye sayıları göz önüne alınarak taksim ederek dağıttık.” Dedi.

Yapılan destekten dolayı Edirne Valisi Sayın Ekrem CANALP’e şükranlarını sunduklarını belirten Edirne ESOB Başkanı Kemal Cingöz “İçinde bulunduğumuz durum maalesef sabır ile aşılacak bir durum. Ben desteklerinden dolayı Sayın Valimiz Ekrem CANALP’e teşekkür ediyorum.” Dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.