Çocuklar için seferber oldular

Çocuklar için seferber oldular
26.12.2019
A+
A-

Edirne Inner Wheel Kulübü, 2020 yılında gelirini öğrenci burslarına katkı olması amacıyla düzenlediği yeni yıl kahvaltısı ve kermesini Margi Otel’de gerçekleştirdi. ‘Benimde çorbada tuzum olsun’ diyenler gıda ve el emeği ürünlerden satın almak için yarıştı.

Edirne Inner Wheel Kulübü, kız çocukları, kadınlar ve öğrencilere katkı için başarılı çalışma ve projelerini sürdürüyor. Yeni yıl kahvaltısı ve kermesini Margi Otel’de düzenleyen Inner Wheel Kulübü, burslara katkı olması için kolları yeniden sıvadı.

Kulüp Başkanı Diş Hekimi Didem Bora Altıerler, kahvaltı ve kermese katılan herkese teşekkür etti ve kulübün faaliyetlerine yönelik şunları söyledi:”4 yıldır üyesi olduğum kulübün bu yıl başkanlığını yapıyorum. Her sene kulübümüzde farklı bir başkan oluyor.

Kulübümüzün amacı öğrencilere, özellikle kadınlara ve kız çocuklarına yardım etmek. Bu yıl da diş hekimi olduğumdan bir projemiz var. Önce onkolojide tedavi gören çocuklara daha sonra engelli çocuklara elektrikli diş fırçası hediye ederek kullanımını öğreteceğiz. Bugün yeni yıl kermesimizi gerçekleştiriyoruz. Gelir elde edici bir projemiz ve yine burslarımıza katkı olması amacıyla kermesimizi düzenledik. 2020’de iyi bir yıl geçirmek istiyoruz. Hep birlikte dostlarımızla olmak istedik.

ÜRÜNLER KAPIŞILDI

Standımızda işleme ürünler var. Fatih Rotary Kulübü’nün gönderdiği şallar, yeni çıkan lavantalı lokumumuz, örme sepetler, el örgüsü çantalar, yeni yıl kurabiyeleri, kekleri, ekmekler fırınlarımızdan çıkan ürünler yer alıyor. Elde edilecek geliri çocuklarımıza aktaracağız. Dostlarımızla buluştuk, mutluyuz.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.