Çocukların eğlence günü

Çocukların eğlence günü
02.10.2019
A+
A-

Edirne Belediyesi’nin Saraçhane semtinde hizmet veren yaşam merkezi atölyelerinde faydalanan çocuklar 1 Ekim Dünya Çocuk Günü’nde ‘Nasıl bir dünyada yaşamak istersin’ etkinliğinde buluştu.

Dilediği dünyada boyadıkları elleriyle işaret eden çocuklar müzik atölyesinde şarkılar söyleyip günlerini gönüllerince kutladı.

Yaşam Merkezi’nin atölyelerinde hem öğrenip hem eğlenen çocukları dün kendileri için düzenlenen 1 Ekim Dünya Çocuk Günü etkinliğinde buluştu. Yaptıkları resimlerle duvarlarını süslediği atölyede ellerini istedikleri renklerde öğretmenlerinin yardımıyla boyayan çocuklar nasıl bir dünya dinliyorsa o yazının yanına ellerini bastı. Veliler de çocuklarını sevgiyle izleyip anı ölümsüzleştirdi.

ÇOCUKLARA RENKLİ ETKİNLİK

Edirne Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Özlem Takındı ve Resim Atölyesi Öğretmeni Bahar Birincibubar, Müzik Atölyesi Öğretmeni Gizem Ödemiş, Küçük Grup Eğitmeni Habibe Kasap çocuklarla birlikte etkinliğe müzik atölyesinde devam etti. Müzik Atölyesi Öğretmeni Gizem Ödemiş eşliğinde çocuklar ‘Oynaya oynaya gelin çocuklar’ şarkısını söyledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.