Cumhurbaşkanı Erdoğan, Edirne’nin Bayramını kutladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Edirne’nin Bayramını kutladı
25.05.2020
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba’nın nezdinde Edirne halkının Bayramını kutladı.

 AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, video konferans aracılığıyla AK Parti Edirne Teşkilatı ile bayramlaştı. Görüşmelerde Ramazan Bayramı sonrası yapılacak çalışmalar planlanıp, değerlendirildi.

Başkan İba, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve İstanbul Milletvekili Edirne Koordinatörü Tülay Kaynarca’nın katılımıyla kadın kolları, belediye başkanları, Merkez İlçe Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri, Merkez İlçe Mahalle Başkanları, Edirne İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Merkez İlçe Başkanları ile video konferans yöntemiyle bayramlaştı. Ramazan Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen bayramlaşma programında, bayram sonrası yapılacak çalışma ve programlar planladı.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, tüm teşkilatın bayramını kutlayarak, pandemi sürecinde gayretli çalışmaları ile sürece destek veren teşkilat mensuplarına teşekkürlerini iletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 81 İlin AK Parti teşkilatları ile bayramlaştı. AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu kadar gayreti, hükümetimizin bu kadar başarılı yönettiği süreçte başka hiç bir ülkede yapılmayan işler yapıldı.” Dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.