DEVA Partisi İlçe Başkanlığına Turizmci Aydın atandı…

DEVA Partisi İlçe Başkanlığına Turizmci Aydın atandı…
07.10.2020
A+
A-

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA), teşkilatlanma çalışmalarına devam ediyor. Bugüne kadar 52 il ve 207 ilçede resmî teşkilatlanma sürecini tamamlayan DEVA Partisi, 75 il ve 332 ilçede de kurucu kadrolarını yetkilendirdi.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Merkezi tarafından, Babaeski İlçesi’ne Kurucu İlçe Başkanı olarak atanan SOU’RAN Tour Seyahat Acentesi Sahibi S.Damla Aydın, Tüzük gereği Babaeski İlçe Yönetim Kurulu hususunda çalışma yaparak, isim listesini hazırlamak ve Genel Merkezin Onayına sunmak üzere ilk toplantısını, Coronavirüs tedbirleri kapsamında İlçenin en nezihi mekânların başında gelen Cafe Mi Lanbu’da gerçekleştirdi. Kurucu İlçe Başkanı Aydın, burada yaptığı açıklamada; “Genel Başkan Ali Babacan’ın talimatları ile Demokrasi ve Atılım Partisi Tüzüğü geçici 6/1 maddesi ve Genel Merkez Yönetim Kurulu’nun, 22 Haziran 2020 tarih ve 4 nolu kararı gereğince Babaeski İlçe Yönetim Kurulu hususunda çalışma yaparak, isim listesi oluşturma yetkisinin kendisine verildiğini belirtti.

Aydın, şöyle devam etti; “Bu akşam Babaeski İlçe Yönetim Kurulunda yer alacak olan arkadaşlarımız; Adnan Sürgüt, Fehmi Arık, Akın Altun, Özge Çiftçi, Doğukan Yılmaz, Ferdağ Gündüz, Recep Örgel, Rahmi Tugay Çetin ve Erdal Bilen ile bir araya gelerek, ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın dediği gibi “Türkiye’nin DEVA’sı hazır” İlçemiz, İlimiz ve Ülkemiz için hayırlısı olsun.”

  1. Damla AYDIN Kimdir?

9.02.1991 yılı Edirne doğumluyum. Doğma büyüme Babaeskiliyim. İlk ve ortaokulumu Babaeski Gaziosmanpaşa okulunda okudum. Sonrasında, Babaeski Lisesi’nde eğitim gördüm. 2010 yılında, Yavru Vatan Kıbrıs’ta, Girne Amerikan Üniversitesi, Business management (İngilizce işletme) bölümünde tam burslu olarak öğrenim gördüm. Üniversiteyi 2015 yılında bitirdikten sonra, aile şirketimiz olan, turizm alanında çalışmaya başladım. Toplamda 4 ofisimiz mevcuttur. Son 5 yıldır turizm işi ile aktif olarak uğraşmaktayım. Bekârım.” -Haber: Metin KARAKUŞ

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.