Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Tolga Nemli oldu…

Babaeski Fenerbahçeliler Derneği’nin, Olağan Genel Kurul Toplantısı hafta sonu yapıldı.

İlçenin Hacı Hasan Mahallesi Fatih Caddesi adresinde bulunan Fenerbahçeliler Lokali’nde yapılan toplantı, yeterli çoğunluğun sağlanmasının ardından saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile birlikte başladı.

 

Genel Kurulda yapılan seçimde yeni Dernek BaşkanI Tolga Nemli oldu.

 

Toplantıda Divan Başkanlığını Mustafa Sayınsöz, Başkan Yardımcılığını Nusret Can,  Üyeliği ise Hüseyin Sert yaptı.

 

Genel Kurulda, faaliyet raporları, gelir gider hesapları, denetim kurulu raporları okundu ve okunan raporlar oy birliği ile kabul edilerek, Yönetim Kurulu Üyeleri ibra edildi.

 

Derneğe kayıtlı 58 Üyeden, 30 kişinin oy kullandığı Seçimlerde, Yönetim Kurulu Üyeliklerine; Tolga Nemli (Başkan), Erdi Doğaner (Başkan Yardımcısı), Av. Koray Aygün (Muhasip Üye), Emrah Vasfi Sayınsöz (Basın Yayın), Yasin Kahraman (Üye), Kadem Bakırcı (Üye) ve Ersin Doğan (Üye) seçildiler.

 

Denetim Kurulu Asil Üyeliklerine ise; Utku Kaymaz, Mustafa Sayınsöz ve Servet Sürer seçildiler.

 

Tolga Nemli, Derneğin Faaliyet Raporunda şunları söyledi; Derneğimiz 2018 – 2019 Futbol sezonunda taraftarlarımıza öncelikle Şükrü Saraçoğlu Stadyumunda oynanan maçlar için kombine ve bilet temini sağlanmıştır. Dernek olarak 2018 – 2019 sezonunda kendi sahamızda oynadığımız bütün müsabakalara katılım sağlamıştır. Yine deplasmanlarda üyelerimize bilet temini sağlanmış mağdur edilmemiş çoğu deplasman maçında takımızı yalnız bırakmamıştır. Yine Dünyanın en güzel takımı olan Fenerbahçe Beko Basket takımının maçlarına katılım sağlanmış. Belediyemizle birlikte Final Four müsabakaları için dev ekran kurulup aynı zamanda Fener Ol etkinliği gerçekleştirilmiştir. Faruk Ilgaz Tesislerinde düzenlenen dernekler toplantısına katılım sağlanmış. Yine Edirne’de düzenlenen FENER OL kampanyası başlangıç aşamasına katılım sağlayıp FENER OL kampanyasında taşın altına elimizi koyup kampanya başlangıcında dernek üyelerimizi bilgilendirip etkin rol almamızı sağlamak adına başlangıç yaptık. FENER OL kampanyası için şehrimizde afişleme, sticker, stant çalışmalarını büyük bir özveriyle vatandaşlarımızla tek tek konuşarak kampanyamız hakkında bilgilendirdik. Yine FENER OL etkinliklerinde üyelerimiz ile birlikte toplu şekilde video çekip FB TV’de yayınlanması sağlayarak derneğimizin ülke genelinde tanınırlığını arttırdık. Sosyal sorumluluk projesi olarak sokak hayvanlarına düzenli bir şekilde mama yardımlarında bulunduk. Gelecek sezon projelerimizde FENER OL ile Sokak hayvanları için mama projemizi birleştirip güzel bir etkinlik yapmak için hazırlıkları yapıyoruz. 2019-2020 sezonunda kombinelerimizi yeniledik. Kulübümüzün geçirdiği zor günleri hep birlikte atlatmak adına Fener Ol destek kampanyamız için etkinliklerimize hız kesmeden devam edeceğiz. Başkanımız Ali Koç, yönetim kurulumuza ve Fenerbahçe için gecesini gündüzüne katan tüm dostlarımıza inancımız ve desteğimiz tamdır. Güzel günlere hep birlikte ulaşacağız. Seçimimize katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz. Tribünler de güzel günlerde görüşmek üzere. FENER OL yazıp 1907’ye mesaj göndermeyi unutmayın.”

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.