Güngörmedi mazbatasını aldı..

Güngörmedi mazbatasını aldı..
16.01.2020
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirilen kongrede CHP Merkez İlçe Başkanlığı’na seçilen Av. Burak Güngörmedi, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İl Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı.

CHP Edirne Merkez İlçe Başkanlığı’na seçilen Av. Burak Güngörmedi yoğun bir katılımla mazbatasını Edirne Adliye Sarayı’nda aldı. CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı olarak seçilen Av. Burak Güngörmedi’nin mazbatasını teslim alırken CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı ve il yönetimi, CHP Edirne Belediye Meclis üyeleri, CHP Merkez İlçe Yönetimi ve CHP’li üyeler Güngörmedi’yi yalnız bırakmadı.

Seçim Müdürü Sevil Cellek Merkez İlçe Başkanlığı seçim sonucunda avukat kardeşimiz Burak Güngörmedi daha önce seçim kurulunda da görev yaptı. Bu seçimde de oy çokluğu ile Merkez İlçe Başkanı olarak seçildi. Kendisini tebrik ediyorum. Yeni görevinde başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Avukat Burak Güngörmedi, beni destekleyen ve arkamdan yürüyen herkese çok teşekkür ederim. Bana bu maneviyatı veren herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu kalabalık tabloyu gördükçe daha fazla çalışmak istiyorum. Bir an önce görevime başlamak istiyorum. İyi ki varsınız ve yanımdasınız” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.