İba, Gönül Seferberliğinde

İba, Gönül Seferberliğinde
04.06.2020
A+
A-

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı gönül seferberliği kapsamında beldeleri ziyaret etti. Başkan İba ve partililer, Edirne’nin tüm beldelerine giderek, pandemi sürecinde önemli çalışmalarda bulunan AK Edirne Belde Başkanlarını ve AK Parti Belde Belediye Başkanlarını ziyaret etti.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba’nın ilk durağı teşkilat çalışmaları için AK Parti İpsala İlçe Başkanlığı olurken, ardından İpsala Pazarı yerini gezdi.Başkan İba, İpsala İlçe Pazarında bulunan esnaf ve bölge halkını ziyaret etti. Ziyaret esnasında esnaflar ile bir araya gelen İba, sorun ve talepleri dinledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileten İba, pazar esnafıyla sıcak diyaloglar yaşadı.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, bir grup partili ile birlikte İpsala Yenikarpuzlu Belde Başkanı Cem Oktay, Yenikarpuzlu Belde Belediye Başkanı Ufuk Atalay, İpsala Esetçe Belde Başkanı Hasan Kızılhanlı, İpsala Esetçe Belde Belediye Başkanı Cemal Deniz, Keşan Beğendik Belde Başkanı Salim Değişçi, Keşan Yenimuhacır Belde Başkanı Şükrü Çalışkan, Keşan Yenimuhacır Belde Belediye Başkanı Mustafa Türker, Meriç Küplü Belde Başkanı Şaban Eğe, Meriç Subaşı Belde Başkanı Cengiz Küçük, Meriç Subaşı Belde Belediye Başkanı Hasan Çatalkaya ve Uzunköprü Kırcasalih Belde Başkanı Abdullah Alko’yu ziyaret etti.

Belde başkanları ile normalleşme süreci kapsamında bilgi alışverişinde bulunan İba, Belde başkanlarına pandemi sürecinde vermiş oldukları destek ve özveriden dolayı teşekkürlerini iletti.

Başkan İba, yapılan çalışmalardan memnun olduğunu dile getirdi. Ziyaret esnasında beldelerdeki esnafları da ziyaret eden İba, bugüne kadar iç içe oldukları esnaf ve vatandaşlarla pandemi sürecinin ardından daha fazla bir araya gelmeyi amaçladıklarını söyledi.

İba konuşmasına şu şekilde devam etti; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile gönül seferberliği kapsamında çalışmalarımıza başladık. AK Parti teşkilatları olarak her zaman sahada ve vatandaşlarımızın yanındayız. Vatandaşımızın derdi bizim derdimizdir. Vatandaşımızın en iyi hizmeti alması ve partimizin başarısı için birlik ve beraberlik içerisinde, kaldığımız yerden çalışmaya yoğun bir şekilde devam edeceğiz.”Belde sakinleri ve esnaflar da yapılan ziyaretlerden, verilen desteklerden memnun olduklarını söylediler.Öte yandan Başkan İba ve beraberindeki partililer ziyaretler sırasında maske takarak sosyal mesafe kuralına da uydu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.