İYİ Partiden Kapıkule’ye ziyaret

İYİ Partiden Kapıkule’ye  ziyaret
07.09.2020
A+
A-

İYİ Parti Uluslararası İlişkiler Başkanı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan partisinin Edirne İl Başkanlığı ile birlikte Kapıkule Sınır Kapısı’na giderek giriş ve çıkış yapan vatandaşlara parti broşürü dağıttı.

İYİ Parti Uluslararası İlişkiler Başkanı Emekli Büyükelçi ve Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, İYİ Parti Grup Başkanı ve Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, İYİ Parti Yurt Dışı Yapılanma ve Lobiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Karamemiş, Türk Dünyasından Sorumlu GİK Üyesi Prof. Dr. Murat Karaman, İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir ve partililerle birlikte Kapıkule Sınır Kapısı’na giderek giriş ve çıkış yapan vatandaşlara parti broşürü dağıttı.

İYİ PARTİ TEŞKİLATI KAPIKULE SINIR KAPISINDA SAHA ÇALIŞMASI YAPTI

Yapılan saha çalışmasıyla ilgili açıklama yapan İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, “İYİ Parti Grup Başkanı ve Edirne Milletvekili Sayın Orhan Çakırlar, İYİ Parti Uluslararası İlişkiler Başkanı Emekli Büyükelçi ve Bursa Milletvekili Sayın Ahmet Kamil Erozan, Türk Dünyasından Sorumlu GİK Üyesi Prof. Dr. Sayın Murat Karaman, Yurt Dışı Yapılanmadan ve Lobiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Ali Karamemiş, İYİ Parti Edirne İl Teşkilatımın tüm birimleri sahada broşür dağıtarak Avrupalı Türkler’den destek istedik. Saha çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

İYİ PARTİ, YURT DIŞI OYLARINI ARTTIRMAK İÇİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYO

Gurbetçi vatandaşların izinlerinin bittiğini ve geri dönüşlerin başladığına dikkat çeken İYİ Parti İl Başkanı Ekrem Demir, “Yurt dışı oylarımızı arttırmak için bu saha çalışmamızı gerçekleştirdik. Kapıkule Sınır Kapısında gerçekleştirdiğimiz bu çalışmamızın olumlu sonuçlar getireceğine tüm teşkilatım adına inancım tam” değerlendirmesinde bulundu.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.