İyi Partiden,Hilmi Kahraman’a ziyaret..

İyi Partiden,Hilmi Kahraman’a ziyaret..
27.08.2020
A+
A-

İYİ Parti Kırklareli İl Başkanı Hilmi Hersek, Babaeski İlçesi’nde Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman’ı ziyaret etti.

S.S. 132 Sayılı Babaeski Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi’nde gerçekleşen ziyarette; İl Başkanı Hilmi Hersek ve beraberinde, Babaeski İlçe Başkanı Ayhan Akcan, İl Başkan Yardımcısı İsmet Fıçıcılar, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ferit Tufan, Hüseyin Sert ve İlçe Yönetim Kuru Üyesi Fehiman Özel ile birlikte, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman’a, önceki gün açıklanan Ayçiçek Avans ödeme fiyatından dolayı teşekkür etti.

Sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, İyi Parti İl Başkanı Hersek, Trakya Birlik’in 24 Ağustos günü açıklamış olduğu ayçiçeği avans ödeme fiyatından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Hersek, burada yaptığı konuşmada; “Önceki gün açıklanan avans ödeme fiyatı çiftçimizin yüzünü güldürmüştür. Bu vesile ile çiftçilerimiz, ortaklarımız, partimiz ve şahsım adına Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Hilmi Kahraman’a teşekkür ederim” dedi. Trakya Birlik’ in çiftçilerimiz için önemine vurgu yapan Hersek; “Trakya Birlik Yöneticileri her zaman olduğu gibi bir kez daha çiftçimizin umudu olmuş ve beklentileri boşa çıkarmamıştır. Hem çiftçimizin hakkını gözetebilmek hem de kurumun idare ve icrasında karlılığı sağlayabilmek gerçekten zor bir iştir. Bu zorlu görevi yıllardır başarı ile yürüten Sayın Hilmi Başkanımın şahsında Trakya Birlik Yönetimine teşekkür ediyor, tüm çiftçilerimize hayırlı ve bereketli bir harman sezonu diliyorum.” dedi.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten, Kahraman ise şunları söyledi; “Öncelikle Başkanıma ve kıymetli misafirlerimize tekrar hoş geldiniz demek istiyorum. Ziyaretiniz bizleri ziyadesi ile memnun etti. Bilindiği gibi Birliğimiz ayçiçeği konusunda ülkemizde önemli bir konumda yer almaktadır. Bizler, başkanımın da bahsettiği gibi hem üreticimizin çıkarlarının gözetilmesi hem de kurumun başarısı için yıllardır elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Bu süreçte yıllarca pek çok tecrübe yaşadık. Gördük ki; eleştiri yapmak, yanlışı görmek, söylemek önemli ve gereklidir. Fakat bildiğiniz gibi marifet iltifata tabidir. Doğruyu görüp, takdir edebilmek de büyük bir erdemdir. Bu erdemli tavrınız bizleri onurlandırmakta ve motive etmektedir. Bu vesile ile hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Kampanya dönemimizin de başta ortaklarımız, ilimiz ve Ülkemiz açısından hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum.” Haber: Metin KARAKUŞ/BABAESKİ 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.