İyiliğe sizde katılın

İyiliğe sizde katılın
06.05.2020
A+
A-

Bu Ramazan ayında da LÖSEV İyilikler Zincirini sosyal medya üzerinden kurdu. LÖSEV Edirne İl Temsilcisi Ceylan Toker, ‘Önce Çocuklarımız’ diyen LÖSEV’in Ramazan ayında başlattığı bağış kampanyasına halkın fitre ve zekâtlarıyla katkıda bulunabileceğini söyledi. Toker, “Önce çocuklar iyileşsin” dedi.

            LÖSEV, on bir ayın sultanı Ramazan ayında da çocuklar için seferber oldu. LÖSEV sosyal medya paylaşımında, “İyilikler zinciri kurulacak, 2020 iyilikler yılı olacaktı. COVID 19 zinciri koparmadan bu mesajı 5 duyarlı arkadaşınla paylaşırsan Lösemili bir çocuk hayata tutunacak. Unutma; şu an bu zincirin en önemli halkası sensin! Ramazan bağışlarınızla fitre ve zekatlarınızla önce çocuklar iyileşsin”ifadelerine yer verdi.

            LÖSEV Edirne İl Temsilcisi Ceylan Toker, “Vatandaşlarımız, Ramazan dolayısıyla fitre ve zekâtlarını LÖSEV’e bağışlayarak bir çocuğun iyileşmesine destek olabilir.LÖSEV’e kayıtlı ailelerimize, içinde kuru gıdadan, temizlik ve hijyen malzemesine kadar olan ihtiyaç kolilerini gönderiyoruz. Sosyal medya üzerinde yapılan paylaşımla da ‘Bize destek olur musunuz? Bir çocuğun hayatından daha önemli ne olabilir ki?diyoruz.” dedi.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.