Kesimoğlu esnaflar ile biraraya geldi

Kesimoğlu esnaflar ile biraraya geldi
10.09.2020
A+
A-

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, millet bahçesi yapılması düşünülen festival alanı bölgesinde yer alan ve başka bir bölgeye taşınması söz konusu olan esnaflar ile bir araya geldi.

Meclis salonunda esnaflar ile bir araya gelen Kesimoğlu, istek talep ve ne yapabilecekleri konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Esnafların taleplerini dinleyen Kesimoğlu, tek tek not aldı.Herkesin Belediye Başkanı olduğunu ifade eden Kesimoğlu ‘’Kırklareli’nde yaşayan hiçbir vatandaşın, hiçbir esnafın mağdur olmaması için çalışıyoruz. Biz onlar için varız. Elimizden gelen, gücümüz dahilinde yapılması gerekenleri yapmak için çaba gösteriyoruz. Burada da esnaf arkadaşlarımızın bulunduğu alandan taşınmaları söz konusu.  Onlar için en ideal alanı bulmaya çalışacağız. Arkadaşlarımız bu konuda girişimlere başladı. Yanı sıra bu esnaflarımızın satış yapacağı kulübeleri tek tip hale getirmek istiyoruz. Bununda araştırmasını yapıyoruz. Esnaflarımız ile bahsettiğimiz konular ile alakalı fikir alışverişinde bulunduk. Gelişmeler oldukça kendileri ile paylaşacağız’’ dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.