Lubsdesign Tasarım Ofisi Açıldı…

Lubsdesign Tasarım Ofisi Açıldı…
27.06.2020
A+
A-

Lüleburgaz İlçesi’nde, gelişmekte olan inşaat sektöründe, “Yaşam alanlarınıza şans verin” sloganı ile tasarım, mobilya, uygulama ve proje alanında hizmet verecek olan, “Lubsdesign Tasarım Ofisi” isimli yeni iş yeri düzenlenen görkemli törenle açıldı.

Trakya’da çevre kirliliği, susuzluk, ağaçlandırma ve erozyonla mücadele konusunda yaklaşık 30 yıldır gönüllü olarak mücadele veren ve yeni yerinde hizmet vermeye devam eden Doğa ve Çevre Dostu Hakan Dedeoğlu’nun, %100 tam Burslu girdiği IŞIK Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımcısı Bölümünü birincilikle bitiren ve Yüksek Lisansını ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde yapan, ayrıca Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Mezunu biricik kızı Seren Dedeoğlu Cever, iş hayatına atıldı.

Siteler Mahallesi, Nazif Balkan Caddesi, Doğa Apt. No: 21/A adresinde düzenlenen törende, Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, açılış kurdelesini kesmeden önce yaptığı konuşmada şunları söyledi. “Ben Dedeoğlu Cever ailesine ait olan bu Tasarım Ofisine, ben kendi adıma onlar adına hepinize hoş geldiniz demek istiyorum. Her şeyin sevgi ile başladığı ve yaşamaktan mutlu olduğum Lüleburgaz’da beni en mutlu eden şeylerden birisi de Lüleburgaz’da büyümüş, yetişmiş değerlerimizin tekrar Lüleburgaz’a dönüp, bu kentin hem ekonomik, hem de sosyal hayatına değer katmaya devam etmeleri ve Lüleburgaz’ın gelişmesine katkı sağlamaları ve tersine göçü sağlamış olmaktan ve ben sizlerin burada olmanızdan dolayı çok büyük bir mutluluk duyuyorum. Ben Seren’in, kendisiyle, eğitimi ile tecrübe, heyecan ve kente katmak istediği değerlerle Lüleburgaz için çok şeyler yapacağına, hem kendi adına, hem kent adına büyük projelere imza atacağına cani gönülden inanıyorum. Önce sana, sonra eşine, ailene ve doğrusunda bütün Lüleburgaz’ımıza burasının bu güzel işletmenin hayırlı olmasını diliyorum, her şey gönlünüzce olsun.”

Tasarım Ofisi Firma Sahibi Seren Dedeoğlu Cever, konuşmanın sonunda Başkan Gerenli’ye  güzel temennilerinden dolayı teşekkür etti.Daha sonra ise yeni iş yerinin açılış kurdelesini Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, Doğa ve Çevre Dostu Hakan Dedeoğlu, Lubsdesign Tasarım Ofisi Firma Sahibi Seren Dedeoğlu Cever ve eşi Levent Cever ile birlikte kestiler.

Yeni iş yerini,  Firma Sahibi Seren Dedeoğlu Cever ile birlikte gezen Başkan Gerenli, coronavirüs tedbirleri kapsamında özellikle sosyal mesafeye uyulması konusunda içeride ve dışarıda ki davetlileri sürekli uyararak dikkat etmelerini istedi. Haber: Metin KARAKUŞ – Lüleburgaz

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.