MHP yönetiminden Valiye ziyaret

MHP yönetiminden Valiye ziyaret
03.10.2019
A+
A-

MHP İl Başkanı Zakir Tercan ve yönetim kurulu üyeleri Edirne Valisi Ekrem Canalp’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan MHP il başkanı Zakir Tercan, göreve geldikten sonra ilk ziyareti devletin temsilcisi olan Vali Canalp’e yaptıklarını söyledi. Tercan, “Edirne için faydalı olacak tüm çalışmaların yanında olacağız. Yeni göreve geldik ve ilk ziyaretimizi size yapıyoruz.Bizler ülkesinin dolayısıyla Edirne’nin her konuda gelişimine kattı sağlamak için görevdeyiz. Sizlerin Edirne’ye yapacağınız yatırımlara desteğimiz tam olacaktır” dedi.

MHP İl Teşkilatının ziyaretinden son derece memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Canalp, Valilik kapısının halk kapısı olduğunu belirterek, şöyle dedi. “Bizim kapımız sizlere her zaman açıktır. Edirne’nin yararı için yapacağınız tüm çalışmaların elbette yanında olacağız. Bugün dünyanın bir çok ülkesi Osmanlı’nın bir çok insanı kucaklamasının eseridir. 600 yıllık bir imparatorluk her zaman birleştirici olmuştur.

            Bizlerde kapımızı sonuna kadar açtık. Kollarımızı açtık. Bürokrasi olarak herkesi kucaklamalıyız. Böyle olursa gelişim sağlanır. Çalışacağız işimizi severek yapacağız’. Vali Canalp, ziyaretin anısı olarak çekilen bir fotoğrafı İl Başkanı Tercan ve yönetim kurulu üyelerine hediye etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.