Öğrencilere zeka oyunu hediye ettiler…

Öğrencilere zeka oyunu hediye ettiler…
10.10.2020
A+
A-

Lalapaşa Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından, Lalapaşa İlçesi’nde bulunan İlköğretim okullarında Anasınıfı ve 1. Sınıf öğrencilerine “zeka oyunu” hediye edildi.

Derneğin ilk basın toplantısında belirttikleri Lalapaşa İlçesi’nde ki ilköğretim okullarına Zeka Oyunu hediye sözü yerine getirildi. Lalapaşa Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Sezgin Geldi ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri; Metin Tekirdağlı, Nedim Zobar, Nursu Geldi, Lalapaşa Atatürk İlkokulu ve Hacıdanişment İlkokulu idarecilerini ziyaret ederek, öğrencilere hediye edecekleri zeka oyunlarını teslim etti.

Covid-19 pandemisi sebebiyle öğrencilerin okulda olmadığı süre zarfında okula giden dernek yöneticileri, zeka oyunlarını okul idarecilerine teslim ettikten sonra okul ile ilgili bilgi aldığı, kendilerinin de okuduğu Atatürk İlkokulunda anılarını tazeleme fırsatı bulduklarını belirttiler.

Okul idarecileri tarafından dağıtılan zeka oyunlarının  öğrencilerde mutluluk yaşattığı gözlenirken, Lalapaşa Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği  Başkanı Sezgin Geldi de, Lalapaşa İlçesi için yapmak istedikleri  birçok proje bulunduğunu ,  yapılacak her şeyin,  Lalapaşa İlçesi için olduğunu dile getirdi.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.