Oto Gar Taksi, “Koronayı Ezer Geçeriz…”

Oto Gar Taksi, “Koronayı Ezer Geçeriz…”

Babaeski İlçesi’nde Şehirler arası Filibeli Terminal İşletmeleri içinde faaliyet gösteren Otogar Taksi Durağı’nda toplam 12 ticari araç koronavirüs’e karşı önlem amacıyla dezenfekte edildi.

Ülkenin her İl ve İlçesinde olduğu gibi Babaeski İlçesi’nde de, çağın salgın hastalığı olarak nitelendirilen ve tüm dünyayı tehdit eden yeni tip korona virüse (Kovid-19) karşı yoğun mesai devam ediyor.

İlçemizde faaliyet gösteren Otogar Taksi Durağı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Akdağ, çağın salgını Koronavirüse karşı toplam 12 ticari aracını özel bir ilaçlama firmasına dezenfekte ettirdiklerini belirterek, “Öncelikle ülke olarak hepimize çok büyük görevler düşmektedir.

Bu işin şakası yok, çok ciddi yeni bir tip salgın hastalığı ile karşı karşıyayız. Bizlerde koronavirüs’e karşı önlem amacıyla dezenfekte çalışmaları başlattık. Bu ilacın bir ay etkisi varmış ama biz 25 günde bir tekrar yaptırmayı düşünüyoruz.

Onun için şoförlerimizin boş zamanında oturduğu durağımızın içi dahil ve araçlarımızda dünyayı tehdit eden viral enfeksiyon ve salgın hastalıklara karşı yeni tip korona virüs (Kovid-19) ile ilgili her türlü önlemi almış bulunmaktayız. Saygı değer müşterilerimizin tedirgin olmasına hiç gerek yok, koronayı ezer geçeriz evvel allah, bu salgını hep birlikte atlatacağız inşallah.” Dedi. Haber: Metin Karakuş/Babaeski

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.