Sihirbaz (İllüzyonist) Dr.Maraşi’nin Torunu Nikâhlandı…

Sihirbaz (İllüzyonist) Dr.Maraşi’nin Torunu Nikâhlandı…
02.06.2020
A+
A-

Trakya’nın ünlü Sihirbazı (İllüzyonist) Dr. Maraşi Fevzi Çakmak’ın ilk torunu olan Büşra Gamze Çakmak, hayatını Tugay Uskan ile birleştirerek, bekârlığa veda etti.Babaeski Arçelik Bayiinde Müşteri Temsilcisi olarak çalışan Büşra Gamze Çakmak ve Uskan Yapı ve Dekorasyon İş yerinin Sahibi Tugay Uskan’ın, Babaeski Belediye Nikâh Salonu’nda gerçekleşen nikâh törenine, yeni tip koronavirüs salgın hastalığı tedbirleri kapsamında sadece aile dostları ve çok yakın arkadaşları katıldı.

Babaeski Belediyesi Nikâh Memuru Hakan Çetinkayalı’nın kıydığı nikâh töreninde, Müzik Marketler Zincirinin Sahibi Zeki ve Tuğba Çakmak’ın biricik kızları Büşra Gamze Çakmak’ın ve Nadırlı Köyü’nün saygın ailelerinden Yalçın ve Fatma Uskan’ın oğulları Tugay Uskan’ın, şahitliklerini ise amcaları Hakan Soylu ve Remzi Uskan yaptılar.

Belediye Nikâh Memuru Hakan Çetinkayalı, nikâh töreninden sonra, her ikisinin de karşılıklı anlayış,  sevgi ve saygı çerçevesinde evde sözünün birlikte geçmesi dileği ile uluslararası evlenme cüzdanını Büşra Gamze Çakmak ve Tugay Uskan’a ayni anda vererek, çiçeği burnunda çifte mutluluklar diledi.Mutlulukları gözlerinden okunan Büşra Gamze Çakmak ve Tugay Uskan’ın çiftinin düğün törenleri ise 6 Eylül 2020 Pazar günü Tansa Mini Kır Bahçesi Düğün Salonunda gerçekleşecek.Genç çift, düğün töreninden sonrası ise balayı için şimdiden tatil cenneti Kuşadası/İzmir’den yer ayırttıklarını belirttiler. Haber: Metin KARAKUŞ/BABAESKİ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.