SP PAZAR GÜNÜ KONGREYE GİDİYOR

Saadet Partisi Edirne Merkez İlçe Teşkilatı Kongresi bu Pazar günü BALKAN Düğün Salonunda gerçekleştirilecek.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Şaban Kaya, “Merkez İlçe Teşkilatı Kongremiz için teşkilat mensuplarımız canla başla çalışarak hazırlandılar. Önceki gün akşam yaptığımız teşkilat toplantısı ile hazırlıklar gözden geçirildi. Pazar günü inşallah Edirne’de ‘Saadet Rüzgârı’ esecek” dedi.

Milli Görüş’ün yegâne temsilcisi Saadet Partisi’nin Türkiye’nin teminatı olduğuna vurgu yapan Kaya, “Zulmün de emperyalizmin de karşısında olan tek siyasi kuruluş Saadet Partisidir. Zulmün de sömürünün de giderek arttığı bir dönemde ülke çapında gerçekleştirdiğimiz kongreler Milli Görüş’ün refah, huzur ve barış getirecek iktidarını müjdelemektedir” şeklinde konuştu.

Bu Pazar saat 14.00’de Ordu Evi karşısında, Muhittin Günel İş Merkezi’ndeki Balkan Düğün Salonunda yapılacak kongreye Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, İl Başkanı Ali Demirkıran İlçe Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri, teşkilat mensupları ile birlikte Hanım Kollarının da katılacağını aktaran Şaban kaya, “ayrıca tüm Sivil Toplum Kuruluşları ve halkımız  davetlidir” diyerek yüksek bir katılım beklediklerini belirtti.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.