Teşekkür Aldı..

Teşekkür Aldı..
22.11.2019
A+
A-

Hizmet ağını her geçen gün genişleterek, sadece bölgeye değil, Türkiye geneline ve Balkanlar başta olmak üzere farklı ülkelere de sağlık hizmeti veren Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne, CİMER ve SABİM aracılığı ile özel bir teşekkür geldi.

Türkiye’de birçok yere başvuru yaptıktan sonra “spesifik sintigrafi” için Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nden kabul gören bir hastanın yakınları, tedavi sürecinin öncesi ve sonrasında hastane yönetimi ve doktorların kendilerine gösterdiği yakın ilgi ve çözüm odaklı yaklaşımlarından ötürü, Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) ve Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi (SABİM) aracılığıyla Trakya Üniversitesi’ne teşekkür etti.

 Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin sağlık hizmetlerinden yararlanmak amacıyla Karabük’ten Edirne’ye getirilen ve Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Nükleer Tıp Anabilim Dalı’nda tedavisi gerçekleştirilen bir hastanın yakını, tedavi süresince kendilerine gösterilen ilgiden ötürü CİMER ve SABİM’e ulaşarak, hastane ve üniversite yönetimine teşekkür etti.

Gelen teşekküre, Trakya Üniversitesi Rektörlüğü ile Tıp Fakültesi Hastanesi de kayıtsız kalmadı ve Dâhili Tıp Bilimleri Bölümü Nükleer Tıp Anabilim Dalı’na ve çalışanlarına “Teşekkür Belgesi” verildi.

Tetkiklerinin ve tedavinin tamamlanması sonrası hastalarıyla birlikte memleketleri Karabük’ün Safranbolu ilçesine dönen hasta yakınlarının bu davranışına kayıtsız kalmayan üniversite ve hastane yönetimi, düzenlediği törende, CİMER ve SABİM’e ulaştırılan bilgileri Nükleer Tıp Anabilim Dalı çalışanları ile paylaşarak, tüm ekibe teşekkür etti ve belgelerini takdim etti.  

Nükleer Tıp Anabilim Dalı’nda düzenlenen teşekkür törenine Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Genel Sekreter Prof. Dr. Cevdet Kılıç, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Abdullah Taş, Nükleer Tıp Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Gülay Durmuş Altun, Genel Sekreter Yardımcısı ve Hastane Başmüdürü Ahmet Sezgin ve Hastane Müdürü Nevzat Taşkın’ın yanı sıra ana bilim dalı çalışanları katıldı. 

Törende konuşan Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Trakya Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi gören bir hasta tarafından kendilerine ulaştırılan teşekkür ve memnuniyet bildiriminden ötürü büyük onur ve gurur duyduklarını belirterek, “Hastanemize müracaat eden vatandaşlarımız, CİMER’i genelde sağlık hizmetlerinde karşılaşılan aksaklık ve durumları bildirmek için kullanır.

Ancak bazı hasta ve hasta yakınlarının, memnuniyetlerini dile getirmeleri son derece mutluluk verici. Böyle durumlar, çalışanlarımızı daha da motive edip çalışma gayretlerini artırdığı gibi diğer çalışanlarımız arasında örnek teşkil etmesi açısından da oldukça değerli. Hastaların memnuniyetlerini dile getirmesi, hastanenin hizmet kalitesine ilişkin önemli bir algı oluşturuyor. Sunduğumuz sağlık hizmetlerinin uluslararası standartlarda olması ve bu standartların aşılması için şevk ve heyecanla çalışıyoruz. Hastaların memnuniyetlerini ölçmeyi ve sürekli şekilde iyileştirmeyi bu doğrultuda önemli buluyoruz. Bir hastamızın yakını tarafından CİMER ve SABİM’e ulaştırılan ve bizzat çalışanlarınıza teşekkür edilen mesaj nedeniyle kurumumuz adına büyük bir onur ve gurur duyduk. Tüm çalışma arkadaşlarımıza ve ana bilim dalımıza, huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Nükleer Tıp Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Gülay Durmuş Altun ise, her yıl Edirne ve Türkiye’nin farklı illerinden gelen binlerce hastaya tanı ve tedavi sürecinde ileri sağlık hizmeti sunduklarının altını çizerek, “Hastalıkların görüntülenmesinde ve tedavisinde kapsamlı hizmetler sağlayan birimimiz, Edirne, Trakya, Türkiye ve Balkanlar için referans niteliğinde. Etkin tedavinin doğru tanıyla başladığını düşündüğümüzde ileri teknolojik görüntüleme cihazları ile donatılmış birimlerin hastalar için ne derece önemli olduğunu görebiliyorsunuz. Sahip olduğumuz altyapı ve teknolojik donanımla ülkemizin tanınan ve tercih edilen Nükleer Tıp Ana Bilim Dalı olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Hasta ve hasta yakınlarıyla olan iletişimin gücü ve etkinliği de bizlere önemli referans oluyor. Böyle bir geribildirim almak, doğru işler yaptığımızın somut bir ifadesi. Hasta ve hasta yakınlarımıza nezaket ve iltifatları için teşekkür ediyoruz. Bizlere; yaptığımız işin, mesleğimizin ne kadar değerli olduğunu göstermesi bakımından önemli. Anabilim Dalımızın değerli üyelerini, çalışanlarını, mesleklerine bağlılıkları, insana verdikleri değer ve insan sağlığına yönelik hizmetleri için kutluyorum.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu tarafından, Nükleer Tıp Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Gülay Durmuş Altun’a ve emeği geçen akademik ve idari çalışanlara teşekkür belgeleri takdim edildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.