TMMOB’da genel kurul sonrası görev dağılımı

TMMOB’da genel kurul sonrası görev dağılımı
17.02.2020
A+
A-

TMMOB Makine Mühendisleri Odası Edirne Şubesinin 08-09 Şubat tarihlerinde gerçekleştirdiği genel kurul sonrası görev dağılımı  gerçekleşti.

            Seçim sonucunda mavi listeden 5 , beyaz listeden 2 kişi yönetim kurulu asıl üyeliğini seçilmişlerdir. 13. Olağan Genel Kurulu sonrası seçilen Yönetim Kurulu Üyeleri 13.02.2020 tarihinde kendi aralarında yapılan gizli oylama sonucu Çağdaş mühendisler  grubu adına seçime giren Aziz AVUKATOĞLU başkan seçilmiştir. 

Şube yönetim kurulu asıl üye görev dağılımı aşağıdaki gibidir.

Şube Yönetim Kurulu Başkanlığına AZİZ AVUKATOĞLU

Şube Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine EMRAH GÜRDAL

Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyeliğine NİLAY ESİN SUNER

Şube Yönetim Kurulu Sayman Üyeliğine ALİ KÖŞE

Şube Yönetim Kurulu Üyeliklerine SALİH YILDIRIM ÖZBAY, MEHMET CEVİZ ve  TÜRKER KARTAL oy birliğiyle seçilmişlerdir.

Şube Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Metin ŞENKAL, Turgut Oğuz YEGÜL, Feyyaz ZARALI, Murat Salih EYÜBOĞLU, İsmail ARABACI, Kıvanç OKTAY, Ali AK’tır.

Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Aziz Avukatoğlu yaptığı açıklamada, “Şubemizin kuruluşundan bugüne, bugünden de geleceğe etkin, güçlü, çağdaş, laik ve demokratik bir meslek odasına, meslektaşlarına ve mesleğine sahip çıkan, çağdaş yönetim anlayışımıza destek olan, seçimlere katılıp bizleri yalnız bırakmayan ve gücümüze güç katan, seçimlere katılmasa da gönülleri bizlerle olan tüm meslektaşlarımıza şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ederim. Seçim sonucunda bizlere iki grubun birlikte çalışması görevini verdiniz. Şubemizi ben değil biz felsefesiyle hep birlikte yöneteceğiz.

Yeni  dönemde mesleğimiz , meslektaşlarımız, şubemiz, odamız ve tüm Trakya adına hep birlikte başarılı çalışmalara imza atılan bir dönem olması temennisi ile daha etkin, daha güçlü bir oda için, birlikte üretecek ve birlikte yönetecek  yeni bir dönemin bizleri beklediğinin bilinci içerisindeyiz. Tekrar tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz”dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.