“Umudumuzu yitirmiyoruz”

“Umudumuzu yitirmiyoruz”
05.12.2019
A+
A-

İpsala ilçesinde aracı sulama kanalında bulunan 30 yaşındaki Avukat Hakan Çağıl Taşdelen’i arama çalışmaları sürüyor.

Edirne Barosu avukatlarından Keşan’da görev yapan 30 yaşındaki evli Hakan Çağıl Taşdelen’in sulama kanalında arama çalışması sürüyor.  Avlanmak için gittiği İpsala’da aracı sulama kanalında bulunan Avukat Taşdelen’e hala ulaşılmadı.  Hamzadere barajına akan 20  – 25 kmlik kanalda dalgıçların araması sonuç vermezken,  iki gündür çalışmaları yakından takip eden Baro Başkanı Avukat Alper Pınar da şunları söyledi: “Öncelikle Edirne Barosu olarak derin üzüntü içindeyiz.

Olayın gerçekleştiğini duyduğumuz andan itibaren tüm meslektaşlarımız tüm kalpleriyle gönülleriyle düşünceleriyle hep bizimle beraberler. Herkes derin üzüntü içinde bizim umudumuz meslektaşımızın bir şekilde bize ve ailesine ulaşarak hayatta olduğunu bildirmesi. Hala umudumuz var onu hayatta ve aramızda görmek istiyoruz. İki gündür olay yerinde çalışmaları bizzat takip ediyoruz. Aramalar hala devam ediyor.

Adalet Bakanı arayarak geçmiş olsun dileklerini ve desteğini iletti. Kendisine teşekkür ediyorum. Yine Barolar Birliği başkanımız da arayarak geçmiş olsun dilek ve desteklerini iletti. Bizzat sahada olduğumdan Edirne Valimizin olayı yakından takip edip destek verdiğini biliyorum. Kendisine de teşekkür ediyor saygılar sunuyorum. Jandarma Alay Komutanımıza teşekkür ediyorum. Sahada çalışan İpsala Kaymakamına tüm güvenlik güçlerine ve desteğini esirgemeyen meslektaşlarıma da teşekkürlerimi sunuyorum. Süreci yakından taklip etmeye devam ediyoruz. Meslektaşımızı en kısa sürede aramızda görmek istiyoruz.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.