Virüse karşı İngiliz Karbonatı

Virüse karşı İngiliz Karbonatı
24.03.2020
A+
A-

11 yıllık aktar Esat Güven, Koronavirüse karşı tedbir olarak İngiliz karbonatı ile gargarayı önerdi.

            Tüm dünya insanının kabusu olan Koronavirüse karşı halk kendini daha iyi korumanın derdine düştü. Tedbir olarak halk, alınan tedbirlerin yanı sıra bağışıklık sistemini güçlendirmek için aktarlara yöneldi. 11 yıllık aktar Esat Güven, virüsten korunmanın yolunun vücut direncinden geçtiğine dikkat çekti. Hijyen, sosyal mesafe gibi tedbirlerin uygulandığı bu dönemde vatandaş ek önlem olarak daha çok aktarlara gidiyor.

İngiliz Karbonatı, Sıvı Propolis, Kantaron gibi ürünlerin her türlü salgına, hastalığa çare olduğunu belirten Güven, aktarlarda birçok yararlı ürün olduğunu ve bu ürünlerin vücut direncini yüksek tutmada etkili bir yöntem olduğuna değinerek şunları söyledi;”Aktarlığa hevesim vardı. Aktarlığa bu nedenle başladım. Müşterilerimiz kendi edindikleri bilgilerle geliyorlar. Bizden bazı talepleri oluyor, o talepleri karşılıyoruz. Bunların dışında Koronavirüs salgınına karşı faydalı olabilecek ürünlerimizi öneriyoruz. Gelen müşterilerimizin hemen hemen yarısı önerilerimizi dinleyip ürünleri alıyor. Önerilerimizden biri İngiliz Karbonatı. Sabahları evden çıkacak olan herkes evden çıkmadan önce 1 bardak suya 1 çay kaşığı İngiliz Karbonatı dediğimiz sodyum karbonatı, yarım limon ve 1 çay kaşığı toz zencefille beraber karıştırıp ağzına ve burnuna gargara yapsın. Korona Virüs, Ebola, Kuş Gribi, H1N1 gibi bütün virüslere bu yöntem çok etkili. Ancak bu işlemden sonra 30 dakika bir şey yemek, içmek yok. Akşam aynı işlemi bir daha yapacağız. Günde 2 defa bu işlem yapılacak.

            Bunun haricinde bağışıklığımızı güçlendirmek için Sıvı Propolis kullanabiliriz. Bakteri ve virüs kovucu özelliği vardır, aynı zamanda bağışıklığı güçlendirir. En doğal antibiyotik ekinezya bitkisi. Ekinezya’yı baş kısımlarını bir cezve suda 2 dakika kaynatıp günde 1 kez içmek suretiyle kullanabilirler. Propolis de kiloyla orantılı kullanılıyor. 70 kiloysanız 7 damla kullanmanız gerekmekte. 1 bardak ılık suya 7 damla Propolis damlatıp içebilirsiniz.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.