DP’de kongre hazırlığı

DP’de kongre hazırlığı
19.10.2019
A+
A-

Demokrat Parti Edirne l Başkanlığı’nın 3 Kasım’da gerçekleşecek il kongresi için Demokrat Parti Edirne 27. dönem milletvekili adayı Ayten Ercan, Sezen Kafe’de düzenlediği basın açıklaması ile adaylığını duyurdu.

“YÖNETİME TALİBİZ”

Demokrat Parti Edirne 27. dönem milletvekili adayı ve İl Başkanlığına aday Ayten Ercan, “Sizleri davet etmemizin sebebi 3 Kasım Pazar günü yapılacak olan Demokrat Parti İl kongresi için. Dava arkadaşlarımızla birlikte bir liste hazırladık. Ayten Ercan başkanlığında bir liste oluşturduk. Seçimlerde bizde varız diyoruz.

Demokrat Parti Edirne İl yönetimine talibiz. Demokrat Parti Edirne il Başkanlığına adayım. Yıllardır partimin çeşitli kademelerinde görev aldım en son yaptığım görev kadın komisyonları başkanlığıydı. 27. dönem yerel seçimlerinde Demokrat partiden milletvekili aday adayıydım. Şimdiki hedefim İl Başkanlığı seçimi kazanıp görevi aldığımızda dava arkadaşlarımızla birlikte bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getireceğimize partimizde katkılarda bulunacağımız canla başla çalışacağımız inancı ile yola çıktık. Desteklerinizi bekliyoruz. Tekrar hepinize teşekkür ediyorum sağ olun var olun saygılar” şeklinde konuştu.

Oluşturulan listede Demokrat Parti İl Başkanı Ayten Ercan asil listede ise Nail Filiz, Sezai Nüfer, Mustafa Burgazlı, Hüseyin Dönümcü, Recep  Seçkin Onal, Fethiye Yar, Ebru Akbaş, Necmiye Meriç şeklinde açıklandı. Yedek listede ise Tayfun Akdoğan, Recep Seleci, Fahri Alışkan, Ertuğrul Ungan, Mücahit Tilki olarak aktarıldı.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.