Kalıpçinden’lerin acılı günü

Kalıpçinden’lerin acılı günü
17.01.2020
A+
A-

Meslektaşımız Hudut Gazetesi Haber Editörü Sevcan Kalıpçinden Elmacı’nın amcası 74 yaşındaki evli üç çocuk babası Bahattin Kalıpçinden geçirdiği rahatsızlıktan kurtulamayarak İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde yaşamını yitirdi.

Arife Kalıpçinden’in eşi 74 yaşındaki Bahattin Kalıpçinden vefat etti. Hudut Gazetesi Haber Editörü Sevcan Kalıpçinden Elmacı’nın amcası Bahattin Kalıpçinden’in yaşama vedası sevenlerini derinden üzdü.

Merhum sıvacı Ahmet Kalıpçinden ve merhum Şadiye Kalıpçinden’in oğlu, Sebahattin, Selahattin ve Aleaddin Kalıpçinden, merhum Hayrettin Kalıpçinden ve Zuhal Kodaman’ın ağabeyleri, Serdar, Soner ve İsmail Kalıpçinden’in babası Bahattin Kalıpçinden için Küçükpazar semti Sarı Cami’de cenaze töreni düzenlendi.

 Edirne Belediye Başkan Vekili Yaver Tetik, çok sayıda eş, dost ve yakınları Bahattin Kalıpçinden’e son görev için cenaze töreninde hazır bulundu. Öğle namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Bahattin Kalıpçinden’in cenazesi Acı Çeşme Mezarlığı’nda toprağa verildi.

EDİRNE POSTASI  olarak merhum Bahattin Kalıpçinden’e Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına da sabır ve başsağlığı dileriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.