Öğrencilerden Şehit ve Gaziler Derneğine anlamlı ziyaret

Öğrencilerden Şehit ve Gaziler Derneğine anlamlı ziyaret
29.11.2019
A+
A-

İstiklal Ortaokulu öğrencileri Edirne Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Edirne Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret etti.

İstiklal Ortaokulu’ndan 20 öğrenci Okul Müdürü Yakup Öz ile birlikte Edirne Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Edirne Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret etti. Öğrenciler, milli değerleri, milli duyguları, vatan ve millet sevgisini, toplum yapısının sağlamlaşması, milli kültürün, ahlak ve fikir hayatını geliştirmek için gerçekleştirdikleri ziyaretlerde büyükleriyle sohbet etti.

Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Faruk Çiftçi öğrencilerin anlamlı ziyaretlerinin kendilerini mutlu ettiğini her zaman derneklerine gelebileceklerini kaydetti. Ziyaret sırasında derneğin hizmet ve çalışmaları paylaşıldı.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ahmet İsmailoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve dernek hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Öğrenciler gazilerle tanışıp yaşadığı olayları dinledi. Öğrenciler her iki derneğin  başkan ve yönetim kuruluna gösterdikleri ilgi, sıcak ve samimi karşılama için de teşekkür etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.