Tercan’ın tepkisi sert oldu

Tercan’ın tepkisi sert oldu
19.10.2019
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İ l Başkanı Zakir Tercan, MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye yönelik sosyal medya üzerinden ve değişik mekanlarda hakarette bulunulmasına sert tepki gösterdi.

Tercan, ayrıca MHP’de herhangi bir görev sıfatı taşıyanların, MHP’ye ve Liderine yapılan saldırılan karşısında susmalarını ise nankörlük ve vefasızlık olarak değerlendirdi. MHP İl Başkanı Zakir Tercan, yaptığı açıklamada, MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye sosyal medya üzerinden ve değişik mekanlarda hakarette bulunulmasına tepki göstererek,

“Ahlak yok, akıl yok, şeref yok, namus yok, verecek cevapları yok bir de Ülkücüleri karşılarına almaya kalkıyorlar. MHP Liderine yönelik yaptığınız her alçaklığın, her iftiranın bedelini elbette ödeyeceksiniz. Çünkü her ahın bir acısı vardır.. O acı gelip sizi bulacaktır. Hiç kimsenin yaptığı yanına kar kalmayacaktır.

Türk milliyetçilerinin elden ayaktan düşmesini bekleyen ne kadar şerefsiz varmış bu ülkede. Üst solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle hastaneye giden Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ye olmadık yakıştırmaları yapan insani değerlerden yoksun terbiyesizler, Allah size fırsat vermesin.Köpeğe sormuşlar, niye havlıyorsun? Cesaretimden, demiş. Ama arkan gidip geliyor, demişler. O da korkaklığımdandır, demiş.

Bu saatten sonra hiçbir Ülkücü susmaz ve susamaz.. MHP’de herhangi bir görev sıfatı taşıyanların, MHP’ye ve Liderine yapılan bunca emperyalizm odaklı saldırı karşısında susması nankörlüktür, vefasızlıktır. Bir cümle tepki gösteremiyorsan taşıdığın sıfatın Allah belasını versin! Ne kadar it-köpek varsa, karakterlerindeki şerefsizliğin irinini dillerinde şişirip, biriktirip mikrop misali saçıyorlar… Liderimize; sosyal medya üzerinden ve değişik mekanlarda hakaret eden, küfür eden her kim ve kimlerse unutmasınlar ki, bir gün kapınız çalınır yaptığınızın, yazdığınızın, çizdiğinizin hesabını Türk Devletinin Mahkemelerinde sorarlar! Hem de öyle bir sorarlar ki, neye uğradığınıza şaşırırsınız ve deli divaneye dönersiniz.

Ruhu karaborsaya düşmüş siyaset tacirleri, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin sağlığı üzerinden yaptığınız kara propagandaya itibar edilmemiş, açtığınız fesat çukurunda debelenip kalmış durumdasınız. Allah’a şükür kendileri çok sağlıklı olup sevenlerine sevgi ve selamlarını iletiyorlar… Alayınız fitne çukuru olup, siz değil, sizlere o akılı verip fitne siparişi yaptırıp! Pusuda bekleyen çakallar dahil, hiç biriniz milliyetçi ülkücü hareketin içine fitne, fesat sokamayacaksınız! Edebinizle, terbiyenizle Liderimizi eleştirin, tenkit edin.. Liderimize küfür ve hakaret etme hakkını size kim verdi? Ey! Soytarı kılıklılar, Ey! Nefislerine mahkum olanlar, Ey! Onun bunun kapısında kemik yalayanlar.. Kurdun yara aldığında bile teslim alınmadığına tarih bir kez daha şahit olmuştur.”Bilge Liderimize laf söylemek, iftira atmak, küfür etmek sizin ne kadar şerefsiz ve kahpe olduğunuzu gösterir. Onun-bunun yanında havlayan itler haddinizi bilin.

Türk milletinin lideri de Sayın Devlet Bahçeli’dir. Çok şükür başımızdadır. Dosta güven düşmana korku vermektedir. Genel başkanımıza kim dil uzatıyorsa! Kahpedir, şerefsizdir, alçaktır… Ulan bu Çakallar ne zamandan beri Bozkurda kafa tutuyor da haberimiz yok. Liderimize kanımızda, canımızda kurbandır. Siz kimden yanasınız? PKK’dan mı tarafsınız, Türkiye Cumhuriyeti devletinden mi yanasınız!? HDP ile işbirliği yapmanın, PKK ile birlikte saf tutmak olduğu aşikarken, Lider Devlet Bahçeli’nin PKK ile yol yürümenin bir bedeli olduğunu sizi neden bu kadar heyecanlandırıyor!?Saygı değer Genel Başkanımız sahipsiz değildir… Hangi kahpe iftira atıyorsa, küfür ediyorsa Hukuk karşısında hesaplaşma günü çok yakındır bunu bilesiniz!… Ulan kemik yalayanlar siz Liderimizin attığı tırnak dahi olamazsınız? Ama çok görmeyiz sizde ar, namus, iffet yok ki, hepsini yok fiyatına satmışsınız.Dürzü, dümbük takımı Liderimizin sağlığı üzerinden algı operasyonu çekiyor. Alayınız sahtekar ve çukursunuz. Mezkur kahpelikleriniz hafızalarımızda daima diri kalacak ve mutlaka Mahkemeler hesap soracaktır! Çok az kaldı hemde çok az…Delinse yer, çökse gök, yansa, kül olsa dört yan, Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.Yıldırımdan, tipiden, kasırgadan yılmayan, Ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz. Atsız Ata Allah Hareketimize de, Liderimize de zeval vermesin. Siz yürüyün, dağlar yürüyecek ardınızdan.

Buradan; Sayın Valimizi, Sayın Emniyet İl Müdürümüzü, Sayın Hakimlerimizi, Sayın Savcılarımızı göreve davet ediyorum… Edirne İlimizde var olan huzuru bozmak isteyenlere karşı, tahriklere karşı, Liderimize yapılan hakaretlere ve küfürlere karşı gereği yapılmıyorsa… MHP ve Ülkücü Hareket üzerine her ne düşüyorsa onu fazlasıyla yapmaya muktedirdir…

Biz kum torbası değiliz, önüne gelenin şamar oğlanı değiliz, her kabalığı, her saldırganlığı sineye çekecek aczi yete sahip hiç değiliz. Ayağımıza basan olursa, uyarıyoruz aklınızı başınızdan alırlar! Çünkü; Ülkücü nefsi müdafaasını çok iyi yapar!

Lider Devlet Bahçeli’ye, iftira atan, hakkında dedikodu-fitne üreten, küfür eden ve onlara zemin hazırlayanların vay haline! Peygamber Efendimiz buyuruyor ki: “Fitne insanların kalbine (birden atılmaz). Hasır misali çöp.. çöp… konur, örülür. Hangi kalbe bundan içirilse (yani ferdin istek ve iradesi ile tam bir şekilde girerse, bulaşırsa,) onda siyah bir nokta hasıl olur. Hangi kalp de bunu reddedense onda beyaz bir leke hasıl olur. Bunlara arz ve semavat baki kaldıkça fitne zarar vermez. Diğer grubun kalbi siyahtır, bulanıktır, tıpkı (ateşte) kararmış tencere gibidir. Ne iyiyi iyi, ne kötüyü kötü kabul eder (cemiyetin hiçbir manevi değerlerini tanımaz). Havayı nefsinden kendisine ne telkin edilirse onu bilir…”

Çok şükür Liderimiz görevinin başındadır.. Liderimizi Allah başımızdan eksik etmesin. Sağlıklı, uzun ömürler diliyorum. Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı asla unutmazmış. Rabbim size uzun ömür versin Liderim… Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli için kim ne arzu ediyor ve diliyorsa; Allah onun soyuna sopuna, gelmişine geçmişine, yedi sülalesine aynısından versin! Düşmana ganimet, kuzgunlara yem, kuduzlara av olmayacağız… Bugün mutluyuz bahtiyarız. Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli görevinin başındadır… Çünkü; Bozkurt ayağa kalktı, şimdi çakallar düşünsün!” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.